Angajati

PAVEL OCTAVIAN – Primar                                      MADARAS VALER – Viceprimar

Primar                                                         viceprimar

 

PETRUS MARIA – Secretar                                            BURZO VLAD – Contabil Sef

secretar                                                         contabil sef

 

SIMA MARICICA                                                                  ARDELEAN FLORICA

 Inspector Birou Financiar Contabil                      Inspector Compartiment Secretariat

inspector contabil                                                         inspector secretariat

 

MURESAN ANA                                                                     GHERASIM SORINEL

Inspector Compartiment Agricol                         Consilier Compartiment Agricol                                                                                Persoana Responsabila cu activitatea de                             

Relatii Cu Publicul

 inspector agricol                                                       

SESAN IONICA                                                                      PETRUS BOGDAN

Consilier Birou Financiar Contabil                        Inspector SPCL-EP Recea

 

BLAJ GELU                                                                              MARGINAS SIMONA

Inspector Compartiment Urbanism                      Consilier SPCL-EP Recea

                                                           

BUJOR MELINDA                                                                   GHERASIM CORINA

Consilier Compartiment Asistenta Sociala        Inspector Compartiment Asistenta Sociala

                                                                                           

 LAUBER ALEXANDRU                                                         LAZA VIORICA

 Referenet de Specialitate Comp. Agricol                Inspector Compartiment Agricol

referent agricol                                                              inspector agricol

BABUT RODICA

Bibliotecar

bibliotecar
 FILIP NELUTU – Muncitor I
 PISZEL FLORIN – Muncitor I
 ILOC MARIN – Referent IA
 SABOU COSTEL – Referent IA
 FILIP VIOREL – Inspector de Specialitate II
 

PISZEL NELA

 Guard Primarie

guard primarie
 MADARAS RUJICA – Guard Camine Culturale